НовиниРосійські війська отримали наказ захопити Часів Яр до 9...

Російські війська отримали наказ захопити Часів Яр до 9 травня — Сирський

-

Російські війська отримали наказ захопити Часів Яр до 9 травня — Сирський

Військове керівництво Росії наказало своїй армії захопити Часів Яр, що на Донеччині, до 9 травня. Про це повідомив головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський.

«Ворог зосереджує зусилля для прориву нашої оборони західніше Бахмута, виходу до каналу Сіверський Донець – Донбас, оволодіння населеним пунктом Часів Яр, створення умов для подальшого просування до Краматорської агломерації», — зазначив Сирський.

Він додав, що армія РФ використовує чисельну перевагу, а також «різноманітні мотиваційні чинники, у тому числі і розстріли». Деяким підрозділам окупантів вдалось вийти на околицю міста.

«Окремі групи піхоти противника вийшли до мікрорайону “Новий”, але були знищені ударами FPV-камікадзе та вогнем артилерії», — розповів головнокомандувач.

Утім, додав він, загроза залишається актуальною.

«Вище російське воєнне керівництво поставило задачу своїм військам захопити Часів Яр до 9 травня», — стверджує Сирський.

Також він розповів про вжиті заходи для суттєвого посилення бригад боєприпасами, дронами, засобами РЕБ. За його словами, необхідно підвищити якість підготовки, зокрема морально-психологічної складової, а також наростити чисельність високотехнологічних безпілотних систем різного призначення з підготовленими операторами.

Коментарі

Варте уваги ПОВ'ЯЗАНІ
Рекомендовано Вам