НовиниРосія обстріляла Суми з РСЗВ: є загиблі та постраждалі

Росія обстріляла Суми з РСЗВ: є загиблі та постраждалі

-

Росія обстріляла Суми з РСЗВ: є загиблі та постраждалі

Вранці 3 червня російські війська обстріляли центр Сум з реактивної системи залпового вогню (РСЗВ). Загинули троє людей, ще близько 20 отримали поранення.

Про це повідомили в ДСНС.

Один зі снарядів влучив у дорогу — вогонь охопив автівку. В іншому районі пошкоджено багатоповерхівку. Також постраждали три приватні оселі, склад, гараж, чотири машини та одна з будівель міської лікарні.

Рятувальники обстежують територію.

Оновлено о 12:44. У Міністерстві охорони здоров’я розповіли, що наразі під медичним наглядом перебувають 24 людини, серед них — троє дітей. Стан вісьмох пацієнтів тяжкий.

Оновлено 0 16:29. Кількість загиблих внаслідок російського обстрілу Сум зросла до чотирьох.

За даними Сумської обласної військової адміністрації, у лікарні помер 43-річний чоловік, який отримав тяжкі поранення. Його 7-річна донька залишається у важкому стані — медики продовжують боротьбу за її життя.

 

Коментарі

Варте уваги ПОВ'ЯЗАНІ
Рекомендовано Вам