НовиниРосіяни поширюють фейк про те, що ЗСУ нібито обстріляли...

Росіяни поширюють фейк про те, що ЗСУ нібито обстріляли Запорізьку АЕС

-

Росіяни поширюють фейк про те, що ЗСУ нібито обстріляли Запорізьку АЕС

Останніми днями російські ЗМІ поширюють інформацію про нібито удар по одному з обєктів Запорізької АЕС, нанесений Збройними силами України.

За версією пропагандистів, українські захисники буцімто скинули вибуховий пристрій на території ЗАЕС, влучивши ним за п’ять метрів від паливосховища станції.

У Центрі стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки відреагували на дискредитуючу заяву росіян, назвавши її фейком. Там зазначили, що хвиля вкидів про нібито спроби української сторони спровокувати аварію на Запорізькій АЕС запущена роспропагандою у відповідь на нещодавню резолюцію Міжнародного агентства з атомної енергії, де вказано, що Росія має терміново повернути станцію під контроль України.

«Відмовляючись передати станцію під контроль України, яка зможе забезпечити належний рівень безпеки, окупанти створюють загрозу атомної аварії – і для України, і для всього світу. Фейки про те, що Україна нібито прагне спровокувати аварію, потрібні Росії для того, щоб потім перекласти відповідальність з себе на Київ», — пояснили в Центрі стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки.

Коментарі

Варте уваги ПОВ'ЯЗАНІ
Рекомендовано Вам