НовиниРосіяни збираються вивезти із тимчасово окупованих територій України понад...

Росіяни збираються вивезти із тимчасово окупованих територій України понад 1,5 млн тонн зерна

-

Росіяни збираються вивезти із тимчасово окупованих територій України понад 1,5 млн тонн зерна

Гауляйтер окупованої частини Запорізької області Євген Балицький заявив, що цього року до Росії буде вивезено 1,5 млн тонн зерна. Детальніше про наміри окупантів в ефірі національного телемарафону розповів міський голова Мелітополя Іван Федоров.

«Ворог монополізував структуру, яка має право купувати сільськогосподарську продукцію на тимчасово окупованих територіях. Зараз лише їхня фейкова корпорація може купляти та вивозити агротовари. Гауляйтер Балицький сказав, що вони (росіяни – ред.) в цьому році вивезуть до Росії 1,5 млн тонн агропродукції», — зазначив мер Мелітополя.

За його словами, наразі в Запорізькій області багато полів заміновано. Відомі випадки, коли фермери, виконуючи свою роботу, підривалися на мінах і помирали.

Також Федоров розповів, що ворог під виглядом перевірки системи опалення отримує доступ до квартир мешканців окупованих територій і проводить черговий переоблік.

«Ворог починає вивчати, скільки людей проживає у квартирі, хто проживає і чи взагалі проживає. Вони намагаються виявити порожні квартири, аби їх “націоналізувати”, по-друге, шукають спротив. Порожнє житло їм потрібне ще й для того, аби завозити з РФ “гастролерів”. Наприклад, їм не вистачає лікарів, бо ніхто не хоче колаборувати. Така практика вже була, коли вахтовим методом сюди привозили вчителів», — додав міський голова.

Коментарі

Варте уваги ПОВ'ЯЗАНІ
Рекомендовано Вам