НовиниРозмитнення авто, онлайн-шлюб і не тільки: Федоров анонсував появу...

Розмитнення авто, онлайн-шлюб і не тільки: Федоров анонсував появу нових послуг у «Дії»

-

Розмитнення авто, онлайн-шлюб і не тільки: Федоров анонсував появу нових послуг у «Дії»

Найближчим часом у застосунку «Дія» з’являться вісім нових послуг. Серед них – розмитнення авто, онлайн-шлюб, кабінет пацієнта та інші. Про це повідомляє пресслужба Міністерства цифрової трансформації України.

Наразі у застосунку доступні 14 цифрових документів та більш ніж 30 сервісів, а на порталі – понад сотні послуг.

За словами міністра цифрової трансформації Михайла Федорова, найближчим часом у «Дії» з’являться ще й такі послуги:

  1. Розмитнення авто. Це один з найбільш довгоочікуваних сервісів, який зробить процес розмитнення прозорим та швидким, без будь-яких суб’єктивних рішень з боку митниці. Для розрахунку ціни враховуватимуть лише сталі характеристики, на які не може вплинути митник.
  2. Онлайн-шлюб. Завдяки послузі українці зможуть одружуватися навіть не виходячи з дому. Чи навіть, якщо перебувають у різних містах зі своїми коханими.
  3. Сервіси для ветеранів. Нададуть можливість отримати онлайн-статус учасника бойових дій, особи з інвалідністю внаслідок війни, члена сім’ї загиблого захисника чи захисниці України.
  4. Кабінет пацієнта. Сервіс дозволить зареєструватися в електронній системі охорони здоров’я через «Дію», а потім вибрати лікаря та підписати з ним декларацію.
  5. Відкритий код «Дії». Допоможе експортувати застосунок в інші країни, дозволить IT-спільноті долучитися до аналізу коду й пропонувати зміни чи покращення.
  6. Більше документів у застосунку. Зокрема, освітні атестати та дипломи, актові записи цивільного стану про народження, зміну імені, шлюб та розлучення. Окрім свідоцтва про народження дитини, у батьків відображатиметься і власне, а також дітей старше за 18 років.
  7. «Дія.Підпис» для юридичних осіб. Найзахищеніший електронний підпис стане доступний і для бізнесу. Це допоможе пришвидшити процеси та зробити прозорими дії підприємців.
  8. «Дія» для партнерів. Новий сценарій інтеграції, який дасть змогу партнерам авторизувати користувачів «Дії» з отриманням ПІБ, номера телефону і пошти.
Коментарі

Варте уваги ПОВ'ЯЗАНІ
Рекомендовано Вам