Сергей Штепа: «Новий рік я хочу зустріти з родиною, з близькими та рідними мені людьми»

0

Новый год – светлый праздник, и все мы полны надежд на лучшее. Год уходящий был сложным во всех отношениях для всех жителей Украины. Наверное, мало кто захочет еще раз вернуться в 2020-й год Крысы, но жизнь не стоит на месте, нужно двигаться вперед и строить планы на будущее. Мы задали нашим известным горожанам по три вопроса, и ответы на них предлагаем вашему вниманию.

Сергей Штепа, народный депутат Украины:

  1. Какое знаковое событие произошло с Вами в уходящем году?

Безумовно, це події, пов’язані з моєю громадською та політичною діяльністю. Для мене було надзвичайно приємно побачити, як відновились роботи з будівництва мостових переходів у Запоріжжі, як споруда, що з’єднує Хортицький район та острів Хортиця, перетворювалась на готовий інфраструктурний об’єкт. Впевнений, що це визначна подія не тільки для мене, але й для кожного запоріжця.

Також я був дуже радий, коли в межах мого округу було збудовано два стадіони в школах №34 та №65 за кошти державної субвенції, яку мені вдалось залучити. Здійснено роботи зі встановлення освітлення у Військовому містечку, в селищі Леваневського, на вулицях Бочарова, Ясногірська. Зроблено багато, але ще більше належить зробити наступного року.

2. С кем из политиков, культурных или общественных деятелей Вы бы хотели встретить Новый 2021 год за одним столом?

Новий рік я хочу зустріти з родиною, з близькими та рідними мені людьми.

3.Чего ожидаете от будущего года?

Завершення пандемії, повернення до звичайного стилю життя.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь