НовиниЩодня 60-70 запоріжців виїжджають безкоштовними евакуаційними рейсами «Укрзалізниці»

Щодня 60-70 запоріжців виїжджають безкоштовними евакуаційними рейсами «Укрзалізниці»

-

Щодня 60-70 запоріжців виїжджають безкоштовними евакуаційними рейсами «Укрзалізниці»

Щодня із Запоріжжя виїжджає 60-70 людей. Йдеться про жителів міста та області, які евакуюються безкоштовними рейсами «Укрзалізниці», зокрема до Львова та Хмельницького. Такими даними поділився голова Запорізької ОВА Іван Федоров в ефірі телемарафону.

«Евакуація з прифронтових територій – один з напрямків, за який ми постійно агітуємо наших мешканців. Сьогодні, незважаючи на постійні російські обстріли, на території наближеній до бойових дій, залишаються тисячі людей», — зазначив Федоров.

До обласного центру мешканців прифронтових громад вивозять евакуаційні групи Національної поліції. А далі вже люди самостійно приймають рішення: лишатися в Запоріжжі, чи їхати в безпечніші регіони, пояснив Федоров.

«У Запоріжжі є можливість поселити внутрішньо переміщених осіб у гуртожитки, і ми їм пропонуємо це. У тих мешканців, які не хочуть лишатися на території Запоріжжя, є можливість їхати далі. Завдяки співпраці Мінреінтеграції та Укрзалізниці можна безкоштовно виїхати потягом із Запоріжжя до Львова або Хмельницького», —  розповів очільник області.

За словами Федорова, такими потягами щодня користуються приблизно 70 осіб. А за два роки повномасштабної війни залізницею із Запоріжжя було евакуйовано понад 180 тисяч людей.

Олександра Ган

Коментарі

Варте уваги ПОВ'ЯЗАНІ
Рекомендовано Вам