НовиниШколи Запоріжжя переходять на змішаний формат навчання

Школи Запоріжжя переходять на змішаний формат навчання

-

Школи Запоріжжя переходять на змішаний формат навчання

Запорізькі школи планують перевести на змішаний формат навчання. Ініціатива належить батькам учнів.

Для того, щоб навчальний процес був максимально безпечним, уроки пропонують проводити відразу в укриттях, зазначають у Запорізькій ОВА.

Відомо, що минулого тижня відбулася нарада, в якій взяли участь батьки школярів, директори місцевих шкіл, обласний департамент освіти, міська влада, представники Національної поліції та Державної служби з надзвичайних ситуацій. Метою зустрічі стало обговорення можливості поновлення офлайн-занять у Запоріжжі.

«40 тисяч дітей вже 2 роки навчаються онлайн. Під час повітряних тривог уроки припиняються. У середньому тривоги тривають понад 6 годин на добу. Якість освіти в таких умовах під питанням», — сказано в повідомленні.

Батьки просять хоча б базові предмети викладати в офлайні. Звичайно, йдеться про навчання в укриттях, облаштованих під потреби школярів. Директори навчальних закладів підтримують таку ініціативу. Тож, наразі рятувальники, правоохоронці, міські служби інспектують школи, у яких укриття придатні до змішаної освіти.

«Процес запуску змішаної форми буде поступовим, із урахуванням побажань учасників освітнього процесу дітей, батьків, освітян і безпекових служб», — наголошують в ОВА.

Коментарі

Варте уваги ПОВ'ЯЗАНІ
Рекомендовано Вам