Стали відомі перші деталі призову на строкову службу в 2021 році

0

Призов 2021 на строкову службу в сухопутних військах Збройних сил України заплановано на початок квітня і триватиме до кінця червня. Минулого року Кабінет Міністрів встановив чисельність громадян, які підлягають призову на строкову військову службу в квітні-червні 2020 року, в 16 460 осіб.

Першими, хто отримає повістку, будуть ті громадяни, яким вже виповнилось 20-27 років. Виключенням стануть ті особи, які мають право на часткове чи повне звільнення від проходження військової служби.

До слова, в такому випадку потрібно звернутися до військкомату і підтвердити офіційними документами неспроможність бути призваним за станом здоров’я або іншими причинами, передбаченими в законодавстві.

Також призов 2021 стане першим в Україні, коли до армії призиватимуть 18-річних юнаків, однак від цих хлопців варто буде отримати письмову згоду.

Всім, кому ще немає 20 років, направлятися до зони проведення Операції об’єднаних сил не будуть. Крім того, до проходження військової служби можуть бути залучені й офіцери запасу, які ще не досягли 43-річного віку.

Варто нагадати, що ті призовники, які ухиляються від служби чи військових обов’язків можуть бути притягнуті до кримінальної відповідальності.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь