У грудні будуть довгі вихідні: коли та скільки відпочиватимуть українці

0

У грудні 2021 року в українців буде дев’ять офіційних вихідних днів та 22 робочих. Один із них є додатковим, передбаченим календарем державних свят. Причому одного з вікендів буде три вихідних поспіль. 

Так, 25 грудня відзначається Різдво Христове у католицькій традиції. Цього року воно припадає на суботу, тому понеділок, 27 грудня, згідно зі статтею 73 Кодексу законів про працю України, буде неробочим.

Таким чином, на честь свята українці відпочиватимуть три дні поспіль: 25, 26 та 27 грудня. Крім того, вихідними є традиційно суботи та неділі 4-5 грудня, 11-12 грудня та 18-19 грудня. Робочі передсвяткові дні буде скорочено на одну годину. До них належать такі дати, як 24 грудня, а також напередодні Нового року 31 грудня.

Католицьке Різдво стало вихідним днем ​​в Україні з 2017 року. Цього дня народження Ісуса Христа відзначають віряни, які дотримуються григоріанського календаря. Першого місяця зими українці також відзначають такі великі релігійні свята, як День святого Миколая, Введення у храм Пресвятої Богородиці, День Георгія Побідоносця, День Андрія Первозванного.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь