Новий спортивний майданчик у Запоріжжі

0

У одному з ліцеїв Запоріжжя збудували новий мультифункціональний спортивний майданчик. Його побудували завдяки сприянню народного депутата Сергія Штепи.

Директор ліцею, Вадим Коміссаров, дуже вдячний народному депутату та розповів на відкритті майданчику: «Ми звернулися на початку року до депутата, ще рік не закінчився, а ми вже маємо нагоду відкривати такий мультифункціональний майданчик».

Цей спортивний майданчик мультифункціональний, адже на ньому можливо займатися не лише футболом, а й баскетболом, гандболом тощо. Для гри у футбол встановлені ворота. Для баскетболку встановлено два кільця, а розмір майданчика без проблем дозволить грати не тільки учням, але й дорослим, які бажають займатися спортом. Завдяки продуманій конструкції, на майданчику також можливо займатися тенісом та волейболом. Без проблем можливо натягнути сітку та тренувати нових чемпіонів.

Директор навчального закладу відзначив, що пишається депутатом, який багато років тому навчався саме в Академічному ліцеїї: «Велике щастя мати таких дітей у школі, щоб вони виростали, ставали народними депутатами і допомагали своїй школі, своїм дітям та своєму місту».

Фото — Денис Бурлей

Сам Сергій Штепа поділився своїм баченням ситуації та розповів, чому саме у цьому ліцеї він зробив майданчик: «Мені дуже приємно допомогти рідній школі, але я зробив це не тому, що це моя рідна школа. Тут була велика потреба у спортивному майданчику. На території школи розташовано дві локації, які слугують спортивними майданчиками, але вони знаходяться в занедбаному стані. Це не провина директора чи школи, причиною цього є брак фінансування в системі освіти загалом. Обидва майданчика мали асфальтне покриття, яке небезпечне для школярів, котрі грають у футбол чи баскетбол. Ці майданчики вже давно не ремонтували. Тут потрібно покращувати спортивну інфраструктуру, тому до мене часто зверталися батьки школярів, які навчаються у цій школі».

Фото — Денис Бурлей

Тенденція будівництва спортивних майданчиків відповідає запитам суспільства. Люди намагаються вести здоровий спосіб життя, а для цього їм необхідний спеціальний простір, де вони ним можуть займатися. До речі, Володимир Зеленський активно просуває спорт для всіх громадян.

Майданчик будували з початку року через те, що необхідно було розробити проектно-кошторисну документацію. Витрати на документацію взяла на себе Запорізька міська рада. На самі роботи по будівництву майданчика за сприяння народного депутата було виділено державну субвенцію в обсязі 2 млн. 258 тис. грн.

У Сергія Штепи вже є плани на нові майданчики ще в декількох навчальних закладах міста.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь