НовиниУ Запоріжжі пошкодили простір пам’яті за загиблими в російсько-українській...

У Запоріжжі пошкодили простір пам’яті за загиблими в російсько-українській війні

-

У Запоріжжі пошкодили простір пам’яті за загиблими в російсько-українській війні

Невідомі пошкодили простір пам’яті за загиблими в російсько-українській війні, що розташований у самому центрі Запоріжжя. Вандали викрали частину портретів українських військових, також зникли прапорці з іменами загиблих.

За словами організаторки простору Ярини Геращенко, завдану шкоду помітила дружина одного із загиблих, коли проходила повз.

«Сьогодні дружина загиблого військовослужбовця Ірина подзвонила і повідомила про те, що наш пам’ятний простір було пошкоджено. Були зламані прапорці, були витягнуті вони просто по-вандальськи. Фотографії загиблих були також просто вирвані, де вони зараз ми не знаємо. Дуже важко зараз підібрати якісь слова, адже це память загиблих і хто взагалі наважився зробити таке», — каже пані Ярина.

Вона звертається до тих, хто пошкодив простір з проханням повернути на місце портрети загиблих.

Згодом в облуправлінні поліції повідомили, що працівники відділу поліції №2 (Олександрівський) Запорізького райуправління поліції задокументували факт ганебного вчинку. Наразі триває з’ясування всіх обставин. Правоохоронці проведуть низку заходів для встановлення осіб, причетних до правопорушення, та безпосередніх мотивів вчинку, після чого події буде надано остаточну правову кваліфікацію.

Довідка. Простір пам’яті за загиблими в російсько-українській війні створили в травні цього року. Ініціаторками виступили учасниці благодійного проєкту з психологічної підтримки дружин загиблих українських військових «Коханий, я живу». До інциденту на локації було понад 16 портретів загиблих бійців і більше 200 прапорців пам’яті.

Коментарі

Варте уваги ПОВ'ЯЗАНІ
Рекомендовано Вам