НовиниУ Запоріжжі працює дитячий табір вихідного дня

У Запоріжжі працює дитячий табір вихідного дня

-

У Запоріжжі працює дитячий табір вихідного дня

У Заводському районі Запоріжжя працює табір вихідного дня. Відвідувати його можуть діти-переселенці, а також малеча з сімей, що опинилися у складних життєвих обставинах. Детальніше про роботу табору в інтерв’ю «Суспільному» «Це проєкт соціальної адаптації. Тут займаються дітки з хабів, є місцеві діти, яких виховує тільки бабуся, є діти з інвалідністю. Тут вони вчаться спілкуватися, товаришувати, вирішувати конфлікти, бо останні три роки навчання офлайн немає. Проєкт проспонсорований ГО “Десяте квітня” і ООН у справах біженців», — зазначила Яна Кі.

У таборі проводять заняття з повітряної акробатики, є арттерапевтичні гуртки та заняття з риторики. Також із дітьми працюють психолог і логопед.

«Ми розбили діточок за віковими категоріями: від 4 до 6, від 7 до 9, від 10 до 14. Всього маємо 5 груп. Також у нас є два фахівця, які залучені в межах проєкту, всі інші – працюють з дітками, створюють для них розважальну програму. Діти відпочивають, проводять час разом», каже організаторка.

Волонтерка табору вихідного дня Валентина Ніколаєнко розповіла, що працює з двома групами:

«У мене в першій групі діти від 4 до 6 років, у другій – від 6-ти до 8 років. З першою групою ми працюємо тільки логопедично. Ми вимовляємо звуки, але я роблю акцент на розвиток зв’язного мовлення, бо діти сидять вдома, їм дуже складно про себе розповідати, складно ставити запитання одноліткам і саме це ми пропрацьовуємо».

За словами організаторів, табір вихідного дня відвідують близько 60 дітей віком від 4 до 17 років. Працює він безоплатно, щосуботи з 10 до 16 години. На території табору є спеціалізоване сховище.

Коментарі

Варте уваги ПОВ'ЯЗАНІ
Рекомендовано Вам