НовиниУ Запоріжжі проведуть тепловий аудит житла

У Запоріжжі проведуть тепловий аудит житла

-

У Запоріжжі проведуть тепловий аудит житла

Питання перевірки готовності будинків до опалювального сезону підняв голова Запорізької обласної державної Олександр Старух під час наради з головами районних державних адміністрацій.

На думку голову ЗОДА, готуватися до опалювального сезону потрібно вже зараз. З метою запобігання проблем з опаленням у холодну пору року, треба провести аудит всього житлового фонду, з’ясувати стан покрівель, комунікацій та теплових пунктів, розуміти, де які недоліки, хто і коли їх буде усувати

Для запоріжців перевірка у таке спекотне літо може здаватися дуже недоречною, але саме зараз, це потрібно робити. Коли місто навпаки потребує прохолоди можливо без проблем перевірити та відремонтувати усі комунікації пов’язані з опаленням.

Планують провести перевірку 6,7 тис житлових будинків із централізованим теплопостачанням зобов’язані їхні балансоутримувачі – органи місцевого самоврядування, керуючі компанії, ОСББ тощо. Особливу увагу приділяютимуть закладам освіти, системи опалення яких мають підготувати вже до 1 вересня.

Коментарі

Варте уваги ПОВ'ЯЗАНІ
Рекомендовано Вам