НовиниУ Запорізькій міськраді спростували чутки про масову евакуацію містян

У Запорізькій міськраді спростували чутки про масову евакуацію містян

-

У Запорізькій міськраді спростували чутки про масову евакуацію містян

На сьогодні немає причин масової евакуації із Запоріжжя, адже місто надійно укріплене кількома лініями оборони.

Однак у Запоріжжі проводяться превентивні заходи на випадок надзвичайної ситуації. Про це секретар міськради Анатолій Куртєв повідомив у своєму телеграм-каналі.

«З учорашнього дня містом почали ширитися панічні чутки про те, що із Запоріжжя нібито будуть евакуйовувати людей. Одразу хочу вас заспокоїти – на сьогодні причин для масової евакуації містян немає», – йдеться в заяві посадовця.

Водночас Куртєв повідомив, що напередодні справді розпочалась інформаційна кампанія з роз’яснення правил поведінки населення у разі виникнення надзвичайної ситуації, зокрема й під час евакуації. Проте наразі це лише превентивні заходи.

«Потужні фортифікаційні споруди та професійна робота українських захисників і захисниць роблять наше місто справжньою фортецею. Тому зберігайте спокій і довіряйте лише офіційним джерелам інформації, а не припущенням та чуткам у соцмережах», – закликав секретар міськради.

За словами голови Запорізької ОВА Олександра Старуха, в разі катастрофи на ЗАЕС відбуватиметься екстрена евакуація жителів Запорізької, Херсонської та Дніпропетровської областей.

Коментарі

Варте уваги ПОВ'ЯЗАНІ
Рекомендовано Вам