НовиниУ Запоріжжі триває заборона на купання у водоймах

У Запоріжжі триває заборона на купання у водоймах

-

У Запоріжжі триває заборона на купання у водоймах

Комунальники навели лад на Центральному, Правобережному та Заводському пляжах. Проте, нагадують у міській раді, на території Запоріжжя продовжує діяти заборона на відвідування місць масового відпочинку біля водойм.

«Незважаючи на обмеження, пляжі і зони відпочинку мають бути чистими і доглянутими. Працівники комунального підприємства «Титан» впродовж минулого тижня щодня виконували цілий ряд робіт фарбували малі архітектурні форми, обрізали сухе гілля і кронували кущі у зонах відпочинку, видаляли поросль і очищали пісок на пляжах», — сказано на сайті міськради.

Там зауважили, що після підриву окупантами Каховської ГЕС площа запорізьких пляжів суттєво збільшилася. Наприклад, піщаний масив Центрального пляжу Запоріжжя до катастрофи становив 9 гектарів, наразі – майже 14.

Зазначимо, Держкомісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій заборонила відпочинок на пляжах у 7 областях через воєнний стан, серед них і Запорізька.

«Через воєнний стан рішенням Державної комісії техногенно-екологічної безпеки України та надзвичайних ситуацій цьогоріч було ухвалено рішення продовжити заборону на масовий відпочинок на водоймах. Водночас тепла погода та підвищення температури повітря підвищує інтерес громадян до відпочинку поблизу водойм», — повідомив начальник відділу техногенної безпеки управління запобігання надзвичайним ситуаціям ГУ ДСНС України у Запорізькій області Сергій Шумельний, передає «Суспільне».

Він зазначив, що влітку 2023 року на водоймах у Запорізькій області загинули 14 людей, зокрема одна дитина, з початку 2024 року – четверо загиблих.

«Основними причинами загибелі були нещасні випадки при необережному поводженні на воді під час купання на стихійних невизначених обєктах, де не проведено відповідне обстеження акваторії дна, відсутні сезонні рятувальні пости, не встановлені відповідні знаки заборони», — розповів Сергій Шумельний.

Коментарі

Варте уваги ПОВ'ЯЗАНІ
Рекомендовано Вам