НовиниУ Запоріжжі запрацював чат-бот для донорів

У Запоріжжі запрацював чат-бот для донорів

-

У Запоріжжі запрацював чат-бот для донорів

У Запоріжжі з’явився чат-бот, який автоматично збирає дані донорів і тих, хто потребує донорської крові. Про це повідомив голова громадської організації «Свої» Ілля Бовсуновський у коментарі «Суспільному».

Щоб доєднатися до чат-боту «Свій донор», потрібно відсканувати QR-код, який можна знайти на афішах у лікарнях, а також у соцмережах громадської організації.

Ілля Бовсуновський зазначає, що ГО «Свої» співпрацює із центром служби крові і бачить, які черги доводиться відстоювати донорам. Тому, аби процес став комфортнішим, кожному охочому здати кров буде призначатися певний день і час донації.

«Ми попередньо узгоджуємо дати донацій крові та маємо системну комунікацію. Тому ця взаємодія – про взаємопосилення. Ми, як громадська організація, залучаємо громаду до системних акцій та створюємо спільноту системних донорів, а центр переливання має необхідну кількість людей для поповнення банку крові», — каже Ілля Бовсуновський..

Він сподівається, що чат-бот допоможе поповнити банк крові в Запоріжжі: «Ідея цього проєкту, цього напряму – це поширення культури донорства та наповнення банку крові. Інформаційна хвиля тільки підіймається. Ми залучаємо інформаційних партнерів, щоб більше людей дізналося про нього та доєдналося».

За словами Іллі Бовсуновського, до програми вже долучилися 47 осіб.

Олександра Ган

 

 

Коментарі

Варте уваги ПОВ'ЯЗАНІ
Рекомендовано Вам