НовиниУ Запоріжжі запустили чат-бот для протидії домашньому насильству

У Запоріжжі запустили чат-бот для протидії домашньому насильству

-

У Запоріжжі запустили чат-бот для протидії домашньому насильству

У Запоріжжі запустили чатбот для протидії домашньому насильству. Користувачі матимуть змогу переглянути своє ставлення до постраждалих від насильства та кривдників(-ць), дізнатися більше про здорові та токсичні стосунки.

Чат-бот «Запоріжжя — місто без насильства» наразі працює у тестовому режимі. tomer.smartsender.eu/lp/1kNclzgj”>Скористатися ним можна у застосунках Telegram, Facebook та Viber.

Інформація, зібрана в чат-боті, дозволить підвищити рівень обізнаності щодо причин і наслідків домашнього насильства, повідомляють у Департаменті соціального захисту населення Запорізької облдержадміністрації.

«Найголовніше — ви отримаєте дієві інструменти, що особисто Ви можете почати робити від цього моменту, щоб досягнути нульової толерантності до насильства в нашому суспільстві», — сказано на сайті відомства.

Розробка чат-боту «Запоріжжя — місто без насильства» – це підсумок просвітницького проєкту «Про домашнє насильство знай — впевнено себе відчувай», який реалізовували у Запорізькій області.

Впродовж чотирьох місяців до навчальних тренінгів долучилися близько 300 людей, зокрема із Маріупольської міської громади, Пологівської, Бердянської, Чернігівської та Смирновської сільських громад. Про це в tor.media/sotsmerezhi/post/31513/2023-03-27-u-zaporizhzhi-zapustyly-chatbot-dlya-protydii-domashnomu-nasylstvu/”>коментарі «MediaSapiens» розповіла головна спеціалістка департаменту спорту, сім’ї та молоді Запорізької міської ради Вероніка Шостак.

«Долучилися до проєкту і навчальні заклади. Серед учасників були студенти Запорізької політехніки, національного університету, економіко-правового коледжу, електротехнічного коледжу. Було багато представників громадських об’єднань, а також правоохоронці», — зазначила посадовиця.

Чат-бот у межах проєкту створила ГО «Інноваційні соціальні рішення», яка співпрацює із Фондом ООН у галузі народонаселення.

Коментарі

Варте уваги ПОВ'ЯЗАНІ
Рекомендовано Вам