НовиниУ Запорізькій області будують оборонні споруди із захистом від...

У Запорізькій області будують оборонні споруди із захистом від FPV-дронів

-

У Запорізькій області будують оборонні споруди із захистом від FPV-дронів

У Запорізькій області триває будівництво фортифікаційних споруд. Комунікаційники разом із військовими наразі працюють над розробкою надсучасних укриттів, які зможуть захистити особовий склад від артилерійських обстрілів та навіть від ворожих FPV-дронів, передає «Укрінформ».

«Конструкція, яка має назву УТ-1 – це місце для розміщення техніки та укриття для екіпажу бойової машини у разі виникнення обстрілу. Враховуючи, що сьогодні основна загроза – це FPV-дрони, то зробили захід в укриття у вигляді «зигзагу», щоб була можливість заховатись від дронів. Все будівництво ведеться в тісній комунікації з військовими, починаючи з того, що ми від них отримали завдання, де будувати і що. Маємо будувати те, що сьогодні є край необхідним», — розповів голова ЗОВА Іван Федоров.

На будівництві задіяні фахівці й техніка. Встановлюються невибухові споруди: тетраедри або «зуби дракона», єгоза, «плутанка», облаштовуються ходи сполучення, вогневі споруди, зводиться комплекс укриттів.

«Сьогодні ми проїхали і побачили, що масштабне будівництво ведеться по всій лінії фронту. Дедлайн є. Верховним головнокомандувачем поставлено конкретні строки. Щодня ми звітуємо, проводимо наради і чітко маємо відповідати за строки зведення фортифікацій. На Запорізькій лінії фронту роботу буде виконано вчасно», — пообіцяв посадовець.

За словами підрядників, при будівництві захисних споруд використовують блоки, виготовлені з бетону спеціальної марки та арматуру, що дає міцний захист. Також уздовж ліній оборони планують звести мінні загородження.

Представник компанії, яка здійснює технічний нагляд на ім’я Максим (повністю ПІБ не розголошують з питань безпеки) запевнив, що сучасніших, ніж ці фортифікаційні споруди, на сьогодні немає.

Коментарі

Варте уваги ПОВ'ЯЗАНІ
Рекомендовано Вам