НовиниУ Запорізькій області власник магазину здав в оренду укриття...

У Запорізькій області власник магазину здав в оренду укриття на 300 людей

-

У Запорізькій області власник магазину здав в оренду укриття на 300 людей

У Вільнянську, що в 30 кілометрах від Запоріжжя, власник супермаркету замість того, щоб облаштувати укриття, здав його в оренду.

Як повідомили у пресслужбі Запорізької обласної прокуратури, протирадіаційне укриття загальною площею 400 квадратних метрів, яке здатне розмістити 300 осіб, з початку повномасштабного вторгнення не використовувалося за призначенням. Власник захисної споруди передав її в оренду своєму комерційному партнеру.

Такі незаконні дії позбавили мешканців міста права на належний захист від ворожих атак. Запорізька окружна прокуратура звернулася з позовом до суду – прокурори мають намір визнати недійсним договір про передачу укриття в оренду.

Також у прокуратурі розповіли про іншого підприємця-балансоутримувача протирадіаційного укриття з Вільнянську, який не привів споруду у належний технічний стан. Йдеться про укриття загальною площею 370 квадратних метрів, воно розраховане на захист 400 осіб. Однак через його занедбаність мешканці міста не мають можливості скористатись ним за призначенням. Тому прокурори через суд вимагають від підприємця привести споруду цивільного захисту у придатний для використання стан.

Коментарі

Варте уваги ПОВ'ЯЗАНІ
Рекомендовано Вам