У Запоріжжі можуть запровадити безготівкову оплату в маршрутках.
Про це повідомила виконувачка обов’язків міського голови Регіна Харченко. За її словами, після встановлення валідаторів пасажири зможуть розраховуватися банківськими картками та платити за поїздку 15 гривень замість 25.
Водночас у комунальному транспорті міста така можливість уже доступна — його повністю обладнали необхідними пристроями для безготівкових розрахунків.
Коли саме нову систему можуть запустити в маршрутках приватних перевізників, поки не повідомляють.

