НовиниЗ російського полону повернулися 230 українських захисників і захисниць

З російського полону повернулися 230 українських захисників і захисниць

-

З російського полону повернулися 230 українських захисників і захисниць

Вчора, 3 січня, відбувся найбільший за час повномасштабного вторгнення обмін військовополоненими. Про це повідомив президент України Володимир Зеленський.

«Наші – вдома. З російського полону повернули понад 200 наших воїнів і цивільних. Солдати, сержанти, офіцери. Воїни Збройних сил, Національної гвардії, ВМС, прикордонники. Частина захисників боронила Маріуполь і «Азовсталь»», — написав він у Telegram.

У прес-службі Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими уточнили, що з полону повернулися 230 українців, 48 з яких мали статус зниклих безвісти.

«Додому повертаються 230 Захисників. Серед них представників Збройних Сил України – 130 (серед них ТрО – 14, ВМС – 14), Національної гвардії – 55, Державної прикордонної служби – 38, Національної поліції – 1 та шестеро цивільних, які були незаконно позбавлені волі», — додали у штабі.

Там висловили подяку Об’єднаним Арабським Еміратам «за активну участь у реалізації цього обміну».

Досі найбільшим обміном військовополоненими, який відбувся у чотирьох країнах, вважався обмін 215 захисників, які були звільнені 22 вересня 2022 року, уточнили в штабі.

 

 

Коментарі

Варте уваги ПОВ'ЯЗАНІ
Рекомендовано Вам