НовиниУкраїнські школи переходять на дистанційку через загрозу повторного наступу...

Українські школи переходять на дистанційку через загрозу повторного наступу Росії

-

Українські школи переходять на дистанційку через загрозу повторного наступу Росії

Деякі школи 22-24 лютого, в річницю початку повномасштабної війни, перейдуть на дистанційне навчання через загрозу обстрілів російськими окупантами.

Зокрема, мер Івано-Франківська Руслан Марцінків розповів, що 23 та 24 лютого у всіх навчальних закладах міста заняття відбуватимуться у дистанційному режимі.

«Це на ці два дні. Все-таки річниця повномасштабної війни, а ворог любить символічні дати. Тому краще перестрахуватися», — заявив мер Івано-Франківська.

При цьому Марцінків зазначив, що дитячі садки працюватимуть у звичайному режимі. Щодо занять у вищих навчальних закладах – посадовець не уточнив.

Про те, що школи перейдуть на онлайн навчання, також повідомив міський голова Броварів Київської області Ігор Сапожко. Тут навчальні заклади функціонуватимуть в дистанційному форматі три дні – з 22 по 24 лютого.

«У зв’язку із загрозою провокацій та можливих обстрілів військами Росії, з метою збереження здоров’я та життя дітей і педагогічних працівників, з середи, 22 лютого, по 24 лютого (включно) заклади загальної середньої освіти Броварської міської територіальної громади переводяться на дистанційну форму навчання», — написав Сапожко у Фейсбуці.

У Чернівцях також вирішили з 22 до 24 лютого перейти на дистанційний формат. У міському управлінні освіти зазначили, що, враховуючи автономію, величину укриття та побажання батьків, педради закладів можуть приймати рішення про перехід на онлайн.

 

Коментарі

Варте уваги ПОВ'ЯЗАНІ
Рекомендовано Вам