НовиниУкраїнські війська прорвали першу лінію оборони на Запоріжжі, —...

Українські війська прорвали першу лінію оборони на Запоріжжі, — Тарнавський

-

Українські війська прорвали першу лінію оборони на Запоріжжі, — Тарнавський

Після тижнів кропіткого ромінування ЗСУ вдалося прорвати першу оборонну лінію Росії у Запорізькій області. Цією інформацією поділився командувач оперативно-стратегічного угруповання військ «Таврія» Олександр Тарнавський в інтерв’ю «The Guardian».

Надалі очікуються швидші успіхи, оскільки друга лінія російських військ є слабшою. За словами Тарнавського, окупанти присвятили 60% свого часу і ресурсів будівництву першої оборонної лінії і лише по 20% – другій і третій лініям, оскільки були впевнені, що українські сили не просунуться так далеко. ЗСУ зараз наступають по обидва боки прориву і закріплюються на відбитій території.

«У центрі наступу ми завершуємо знищення ворожих підрозділів, які прикривають відступ російських військ за їхню другу лінію оборони», сказав Тарнавський.

Він також додав, що величезне мінне поле унеможливило просування ЗСУ на кілька тижнів, поки піхотні сапери розчищали піший штурмовий шлях. Весь цей час російські війська, за словами командувача, «просто стояли й чекали на українську армію», відбиваючи машини снарядами та безпілотниками.

Наразі цей бар’єр подолано, тепер росіяни будуть змушені маневрувати.

«Противник підтягує резерви не лише з України, а й з Росії. Але рано чи пізно у них закінчаться всі найкращі солдати. Це дасть нам поштовх атакувати більше і швидше. У нас все попереду», запевнив Тарнавський.

Коментарі

Варте уваги ПОВ'ЯЗАНІ
Рекомендовано Вам