Новини«Укрпошта» відкрила передзамовлення нових марок: кому вони присвячені

«Укрпошта» відкрила передзамовлення нових марок: кому вони присвячені

-

«Укрпошта» відкрила передзамовлення нових марок: кому вони присвячені

У середу, 3 травня, генеральний директор «Укрпошти» Ігор Смілянський анонсував випуск нової поштової марки після атаки невідомих безпілотників на резиденцію президента держави-агресорки Володимира Путіна у Кремлі.

Про це він написав у своєму Telegram-каналі, опублікувавши її робочий ескіз

При цьому гендиректор державного підприємства нагадав, що марки «Укрпошти» є передвісником гарних подій, натякнувши на випуск знаменитої марки з російським крейсером «Москва» біля острова Зміїний, яка з’явилася напередодні потоплення флагмана Чорноморського флоту РФ українськими ракетами «Нептун».

На ескізі зображено Кремль у вогні, а над ним пролітає безпілотник. Навпроти за полум’ям спостерігає український військовий у характерній позі.

«Друзі, як вчора сказав президент, Москву і Путіна ми не атакували. Але як там красиво палало і над Кремлем, і в їх соцмережах. Тому попри те, що марка з палаючим Кремлем ще попереду, ми робимо все, щоб підтримати цей вогник позитиву», — написав гендиректор, зазначивши, що випуск нової марки відбудеться 9 травня.

Сьогодні, 4 травня, відкрили передзамовлення. Поштовий набір «Слава Силам оборони і безпеки України! Гвардія наступу» коштує 105 гривень. У нього входить блок марок, конверт і три картки «Державна прикордонна служба України», «Національна поліція» та «Національна гвардія України».

У цю серію увійдуть також марки присвячені Службі безпеки України та Головному управлінню розвідки Міністерства оборони, але їх випустять згодом. Донати зібрані під час оформлення передзамовлення 4-9 травня Укрпошта направить на допомогу спецпідрозділам Гвардії наступу.

 

Коментарі

Варте уваги ПОВ'ЯЗАНІ
Рекомендовано Вам