НовиниВ Україні створять «Залізний полігон» для випробування нових зразків...

В Україні створять «Залізний полігон» для випробування нових зразків озброєння

-

В Україні створять «Залізний полігон» для випробування нових зразків озброєння

Вже за місяць в Україні з’явиться «Залізний полігон», на якому вітчизняні виробники зможуть проводити випробування зброї на будь-якій стадії її готовності.

Таку заяву зробив заступник головнокомандувача ЗСУ полковник Андрій Лебеденко, передає Центр стратегічних комунікацій Збройних сил.

У межах проєкту «Залізний полігон» планується створити три напрямки: випробування роботизованих систем, безпілотників та систем радіоелектронної боротьби.

Лебеденко додав, що зараз в Україні є багато виробників зброї, які активно створюють нові зразки озброєння для наших бійців. Утім, чинна система передбачає складні процедури для оформлення доступу до випробувань на полігонах.

Головна мета «Залізного полігону» – скоротити час для виробництва нового озброєння. Як зазначив заступник головнокомандувача ЗСУ, будь-який виробник на будь-якій стадії виробництва зможе звернутись до Збройних сил і отримати доступ до полігона.

«Ми хочемо створити цей полігон, який дозволить виробнику отримати доступ до фахової оцінки його виробу, спрямувати його методологією всіх випробувань, забезпечити майданчиком та відповідними засобами для оцінки характеристик тих чи інших засобів, надати допомогу в оформленні документів… У нас є план, щоб через місяць він почав працювати», — сказав Лебеденко.

Коментарі

Варте уваги ПОВ'ЯЗАНІ
Рекомендовано Вам