НовиниВ Україні тестують онлайн-кабінет для перевізників

В Україні тестують онлайн-кабінет для перевізників

-

В Україні тестують онлайн-кабінет для перевізників

В Україні зовсім скоро може з’явитися онлайн-кабінет міжнародних перевізників. Передбачається, що це замінить паперову процедуру відкриття маршруту на цифрову, сказано на сайті Міністерства розвитку громад, територій та інфраструктури України.

Як розповів заступник міністра розвитку громад Сергій Деркач, наразі триває реформа міжнародних автобусних перевезень, одне із завдань якої – спростити роботу бізнесу та дати можливість швидко відкривати маршрути за кордон упродовж двох тижнів.

«Сьогодні перевізнику потрібно щонайменше кілька місяців, щоб відкрити маршрут. Натомість онлайн-кабінет дозволить отримати погодження Міністерства за два тижні», — уточнив Деркач.

За його словами, в онлайн-кабінеті будуть такі функції: автоматичний обмін даними з ліцензійною справою перевізника; можливість будувати маршрут за геомітками, самостійно визначати тривалість зупинок; автоматичний розрахунок часу руху автобуса; автоматична побудова маршруту за обраними автостанціями та населеними пунктами; спрощена процедура подачі документів.

Наразі участь у тестуванні беруть 7 міжнародних перевізників. Щоб отримати доступ до онлайн-кабінету, необхідно надіслати заявку на електронну адресу [email protected]. У ній треба вказати назву компанії, електронну пошту та номер телефону контактної особи.

Коментарі

Варте уваги ПОВ'ЯЗАНІ
Рекомендовано Вам