НовиниВ Україні вперше продадуть санкційний завод

В Україні вперше продадуть санкційний завод

-

В Україні вперше продадуть санкційний завод

Фонд державного майна України вперше виставив на продаж завод, конфіскований у межах санкцій проти Росії. Раніше підприємство належало родині російсько-грецького олігарха Івана Саввіді. 

Очільник Фонду Віталій Коваль уточнив, що мова йде про підприємство «ПентоПак», яке виробляє упаковки для м’ясопереробної галузі. За його словами, це прибутковий бізнес з потужним експортним потенціалом.

Так, завод співпрацює з відомими українськими брендами (зокрема, «Рудь», «Глобино», «М’ясна гільдія»), а також експортує продукцію до понад 30 країн світу. Підприємство зберегло 193 робочі місця та не має заборгованостей по заробітній платі та перед бюджетом.

«Новий власник отримає всі можливості для подальшого зростання та розвитку. Компанія планує модернізацію виробництва та вихід на нові ринки пакувальних матеріалів для молочної промисловості, переробки риби та упаковки кормів для тварин», —  написав глава Фонду держмайна у своєму телеграм-каналі.

Стартова ціна «ПентоПак» становить 203,7 млн гривень. Лот з’явився у системі «Прозорро.Продажі» 6 травня. Сам онлайн-аукціон запланований на 31 травня.

Усі кошти, виручені від продажу «ПентоПак», будуть спрямовані на відбудову України. За словами Віталія Коваля, до Фонду ліквідації наслідків збройної агресії Росії по 12 санкційних активах вже перерахували понад 32 млн гривень.

Коментарі

Варте уваги ПОВ'ЯЗАНІ
Рекомендовано Вам