НовиниВ Україні ввели додаткові перевірки для водіїв

В Україні ввели додаткові перевірки для водіїв

-

В Україні ввели додаткові перевірки для водіїв

Під час реєстрації транспорту його власників перевірятимуть за Державним реєстром санкцій. Якщо на фізичну чи юридичну особу накладені обмеження, їй відмовлять у наданні послуг.

В Україні посилили перевірки фізичних та юридичних осіб у сервісних центрах МВС. Відповідну постанову №744 затвердив Кабінет міністрів 25 червня 2024 року.

Тепер при реєстрації, перереєстрації чи знятті з обліку усіх видів транспортних засобів їх власників (громадян чи компанії) перевірятимуть за Державним реєстром санкцій.

Якщо буде встановлено факт застосування санкцій проти фізичної чи юридичної особи, то працівник сервісного центру повинен відмовити в наданні послуг, якщо вони порушують накладені обмеження. Крім того, він зобов’язаний інформувати про це уповноважений підрозділ МВС.

До речі, невдовзі в сервісних центрах МВС можуть запровадити додаткові перевірки при реєстрації транспорту. Зокрема, новий законопроєкт пропонує надати працівникам цих установ доступ до даних із Демографічного реєстру та інших реєстрів державних органів. Мова йде про ім’я особи, дату та місце її народження, місце проживання, паспортні дані та іншу інформацію.

Коментарі

Варте уваги ПОВ'ЯЗАНІ
Рекомендовано Вам