НовиниВ Україні зафіксували два випадки кору у дітей, —...

В Україні зафіксували два випадки кору у дітей, — МОЗ

-

В Україні зафіксували два випадки кору у дітей, — МОЗ

В Україні зафіксували два випадки кору, захворіли діти з однієї родини.

Одна з них раніше отримала першу дозу щеплення проти недуги, інша – вакцинована не була, tory.php?story_fbid=pfbid0niWqrGHBJ3uhQgJHuo8jhkxj7BaiUQCf7fcahfcwyst1QXSasBfTRUXd87BF6axRl&id=100064326776811″ target=”_blank” rel=”noopener”>повідомляють у пресцентрі Міністерства охорони здоров’я.

Зі слів медиків, дітям надають необхідну допомогу. Ті, хто з ними контактував, зробили ПЛР-тест для виявлення кору і вже отримали негативні результати. За всіма ведеться медичне спостереження.

У МОЗ нагадали, що інкубаційний період кору становить 6−21 день. Потім виявляються симптоми хвороби, серед яких висока температура, головний біль, нежить, сухий кашель, збільшення лімфовузлів, запалення слизової оболонки очей (сльозотеча, світлобоязнь, гнійні виділення), пронос і блювання.

Кір небезпечний серйозними ускладненнями: пневмонією, отитом, енцефалітом (запаленням мозку). Захворювання може призвести до інвалідності та смерті. Ліків проти кору не існує, проте захворюванню можна запобігти. Для цього необхідно вакцинуватись двома дозами вакцини.

 

Коментарі

Варте уваги ПОВ'ЯЗАНІ
Рекомендовано Вам