НовиниВ Україні з'явився онлайн-чат психологічної підтримки для чоловіків

В Україні з’явився онлайн-чат психологічної підтримки для чоловіків

-

В Україні з’явився онлайн-чат психологічної підтримки для чоловіків

У Міжнародний день чоловіків, 19 листопада, в Україні почав працювати безкоштовний онлайн-чат психологічної підтримки для чоловіків. Про це повідомляється на сайті Фонду ООН у галузі народонаселення (UNFPA).

Онлайн-чат запустив UNFPA за підтримки уряду Великої Британії та у співпраці з громадською організацією «Інноваційні соціальні рішення». Він анонімний та працює цілодобово.

Писати можна в Telegram, Viber, на сайті. Операторами та операторками є кваліфіковані психологи й психологині з багаторічним досвідом. Вони допоможуть розібратися з будь-якими питаннями, що викликають стрес: проблеми на роботі чи в стосунках, переживання через війну, складнощі у регуляції гніву тощо. Консультація надається один раз на добу, її тривалість – 90 хвилин.

Програмна менеджерка UNFPA Альона Зубченко розповіла, що минулого року організація проводила опитування серед чоловіків і, як виявилося, 90% респондентів ніколи не зверталися за професійною психологічною допомогою.

«Чоловіки в Україні часто живуть з думкою, що мають розв’язувати свої проблеми самостійно. Через це вони не звертаються за професійною допомогою. Водночас майже кожен третій українець зараз перебуває у стані значного дистресу, при якому людина не в змозі адаптуватися до стресових ситуацій та спричинених ними наслідків», — зауважила вона.

У пресслужбі UNFPA нагадали, що з жовтня минулого року в Україні також функціонує лінія психологічної підтримки для чоловіків за номером 2345. За рік роботи на лінію зателефонували  понад 9200 разів. Аби чоловіки мали більше можливостей для звернення по підтримку, команда проєкту доповнила гарячу лінію онлайн-чатом.

Коментарі

Варте уваги ПОВ'ЯЗАНІ
Рекомендовано Вам