НовиниУ Запоріжжі працює благодійний магазин для переселенців та жителів...

У Запоріжжі працює благодійний магазин для переселенців та жителів міста

-

У Запоріжжі працює благодійний магазин для переселенців та жителів міста

У Запоріжжі працює благодійний магазин «Даруй добро». Прийшовши сюди, запоріжці та внутрішньо переміщені особи можуть обрати для себе безкоштовні одяг, взуття, а також інші речі першої необхідності. Про те, як працює магазин Журналісти видання поспілкувалися з Михайлом Шараєм – одним із відвідувачів благодійного магазину. Як виявилося, пан Михайло – переселенець з Пологівського району, до Запоріжжя він та його дружина приїхали минулої весни. Чоловік зізнався, що з собою вдалося вивезти лише документи. Тож, за зимовим взуттям та джинсами він завітав до «Даруй добро».

Безкоштовні речі можна знайти у спеціальному відділі для ВПО, каже тутешня продавчиня Людмила Гуреєва. Вона розповіла, що в благодійний магазин приходять не лише переселенці, а й місцеві мешканці: «Це або діти з інвалідністю, або багатодітні родини, або люди похилого віку, які не можуть дозволити собі купити теплий одяг. Беруть все, що завгодно. Ми не обмежуємо людей у кількості одягу, речей, посуду».

Також у магазині є відділ соціальних товарів. Тут можна придбати необхідні речі за мінімальну плату. А усі гроші, зароблені з продажу, власники передають на потреби військовослужбовців Збройних сил України.

«Ми збираємо речі для хлопців, які, на жаль, отримали поранення і знаходяться у військовому шпиталі. Це як і засоби особистої гігієни, так і шкарпетки», — розповіла Людмила Гуреєва.

Як зазначається в матеріалі «Суспільного», за місяць благодійний магазин «Даруй добро» відвідує близько 200-250 осіб. Речі до магазину приносять небайдужі запоріжці, а також привозять закордонні благодійні організації.

Коментарі

Варте уваги ПОВ'ЯЗАНІ
Рекомендовано Вам