НовиниВідключень світла побільшає: «Енергоатом» найближчими дня виведе у ремонт...

Відключень світла побільшає: «Енергоатом» найближчими дня виведе у ремонт енергоблок однієї з АЕС

-

Відключень світла побільшає: «Енергоатом» найближчими дня виведе у ремонт енергоблок однієї з АЕС

Найближчими днями «Енергоатом» виведе у ремонт ще один енергоблок-тисячник. З огляду на це, а також на зростання споживання електроенергії у липні, дефіцит в енергосистемі може збільшитись і відключення світла стануть частішими. Про це розповіли в пресслужбі компанії.

Однак, кажуть в «Енергоатомі», саме такий графік ремонтів дозволить восени максимально скоротити тривалість вимушених відключень електроенергії.

За словами виконувача обовʼязків голови правління «Енергоатому» Петра Котіна, останніми місяцями компанія вже завершила ремонти трьох енергоблоків потужністю 2 420 мегават.

«Завдяки цілодобовій, висококласній та ефективній роботі атомників загальна тривалість ремонтів вже зменшена на 22,3 доби від запланованого. В результаті АЕС виробили додаткових 171,84 мільйона кіловат електроенергії та підтримали енергосистему, скоротивши тривалість відключень у червні», — повідомив Петро Котін.

Цьогоріч ремонти проводять на восьми енергоблоках Рівненської, Південноукраїнської та Хмельницької АЕС. На Запорізькій АЕС планово-попереджувальні ремонти з моменту її окупації не проводять.

Коментарі

Варте уваги ПОВ'ЯЗАНІ
Рекомендовано Вам