НовиниВітання тренера від його вихованців та батьків

Вітання тренера від його вихованців та батьків

-

Вітання тренера від його вихованців та батьків

Вітаємо тренера- -викладача вищої категорії СДЮСШОР «Запорізької обласної ради» Величко Володимира Івановича з професійним святом!

Посередній тренер розповідає, хороший тренер пояснює, кращий тренер демонструє, великий тренер надихає.

Саме такий тренер- -викладач вищої категорії Величко Володимир Іванович, який має вагомий спортивний досвід участі у міжнародних турнірах і вміло передає його своїм вихованцям, надихаючи їх на досягнення нових спортивних досягнень, проявивши бойцівський характер, що результат є надзвичайно красномовним: за останні 3 роки стали чемпіонами України у віковій категорії 2007 р.н., вибороли «золото» у XXII Міжнародному турнірі з гандболу пам’яті Героя Радянського Союзу Леоніда Боброва та IV Всеукраїнському турнірі з гандболу серед юнаків 2007- 2008 р.н. памяті ЗМС Шипенка О.М.

Тренер-викладач СДЮСШОР «Запорізької обласної ради» Величко Володимир майстерно готує своїх вихованців до безкомпромісної боротьби, морально підводить команду до участі у відповідальних матчах. Саме Володимир Іванович вселяє в юнаків надію на те, що перемагає лише той, хто багато працює і йде до перемоги системно, планомірно, оволодіваючи новими прийомами гандбольного мистецтва. Володимир Іванович прищепив любов до гандболу і натхнення до Перемоги, за що йому вдячна команда. Висловлюємо щиру подяку, шановному Володимиру Івановичу та зичимо міцного здоров’я та подальших успіхів.

Тим, хто пізнати добро допоміг,
Тим, хто відкрив для нас тайни доріг,

Тим, хто відкрив нам жагу пізнання,
Тим, хто відкрив нам науки світання
Наші святкові і щирі вітання!

Шановний Володимире Івановичу,

Вітаємо Вас з ДнемТренера.

Дай Вам, Боже, днів щасливих,
Дай добра, здоров’я, сили.
Дай любові, згоди, втіхи
Змоги дай – життю радіти
І ділитись словом щирим,
Теплим, радісним, правдивим.
А сьогодні на це свято
Щастя зичемо Вам багато.
Хай Вас Бог благословляє,
Многих літ ми Вам бажаємо

Юні гандболісти 2007 р.н та їх батьки.

Коментарі

Варте уваги ПОВ'ЯЗАНІ
Рекомендовано Вам