НовиниВлада готує "теплову" реформу на 300 млрд

Влада готує “теплову” реформу на 300 млрд

-

Влада готує “теплову” реформу на 300 млрд

В Україні 300 мільярдів гривень вкладуть у програму термомодернізації будинків, повідомив Президент Володимир Зеленський під час прес-марафону в п’ятницю, 26 листопада.

“Реформа з термомодернізації всіх багатоповерхових будинків для держави коштуватиме 300 млрд грн. Це складна реформа, таких коштів в Україні на сьогодні немає. Але для мене і майбутньої влади це єдиний вихід, і єдина, найважливіша на сьогодні реформа для енергонезалежності держави. Я вважаю, ми можемо це зробити. На найближчі 3 роки ця сума складе 100 млрд грн”, – розповів він.
Президент наголосив на необхідності розпланувати цю програму на 5 років.
“Виклик №1 – 2025 рік, коли закінчується контракт на транзит газу. Вважаю, це буде складний момент, тому ми маємо швидко впроваджувати реформу термомодернізації. І не так, як було раніше – 10, 20, 30 будинків. Ми продемонструємо серйозні кроки з термомодернізації наступного року, і через рік… Це буде кілька тисяч багатоповерхівок у найближчі 2 роки. На цьому прикладі ми покажемо, що такі будинки споживають удвічі менше газу”, – відзначив Зеленський.
Коментарі

Варте уваги ПОВ'ЯЗАНІ
Рекомендовано Вам