НовиниВласники генераторів можуть отримати штраф

Власники генераторів можуть отримати штраф

-

Власники генераторів можуть отримати штраф

За встановлення та використання паливних генераторів на балконі у квартирі передбачено штраф у розмірі до 510 грн. Про це пише «Обозреватель».

Використання генератора не лише створює шум, який заважає сусідам, але й через порушення правил експлуатації може призвести до вибуху та пожежі. Відповідно до правил пожежної безпеки, встановлювати паливні генератори можна лише на відкритому повітрі: вони повинні стояти на відстані не менше шести метрів від вікон, дверей та гаражів.

В той же час інверторні та акумуляторні генератори можуть використовуватись у багатоквартирних будинках. Вони повинні бути повністю закритими і з правильною синусоїдою, а після встановлення вікна балкона повинні бути постійно відкритими. Також необхідно заміряти рівень токсичного газу в квартирі та обов’язково подбати про пожежну безпеку.

Штраф призначається після скарги сусідів до поліції. Далі рівень забруднення повинна виміряти Санепідемстанція та зазначити у відповідному акті. Поліція має ухвалити заяву, скласти протокол, опитати та взяти свідчення у свідків, і потім направити справу до суду, який може ухвалити рішення про виплату штрафу.

Коментарі

Варте уваги ПОВ'ЯЗАНІ
Рекомендовано Вам