Як заробити на штрафах?

0

До Верховної Ради внесли законопроект, який пропонує платити українцям гроші за фото- або відеофіксацію порушення правил дорожнього руху.

Пропонується внести зміни до законодавства, які б дозволили громадянам передавати правоохоронцям інформацію про порушення ПДР. Фіксувати порушення українці зможуть за допомогою своїх смартфонів або планшетів.

Для фіксації порушень ПДР планують використовувати спеціальну програму, яка забезпечуватиме ідентифікацію громадянина через “Дію”, а також гарантуватиме справжність фото і відео.

Розгляд справ здійснюватиметься у спрощеному порядку. За фіксацію порушення українці зможуть отримати винагороду в розмірі 10% від штрафу, який буде виписано за даним фактом.

Однак, нардепи пропонують встановити кримінальну відповідальність за подання підроблених або штучно створених фото і відео.

У законопроекті також гарантується конфіденційність і нерозголошення відомостей про громадян, які повідомили про порушення. Тобто оштрафовані водії не знатимуть, хто саме сфотографував їхнє порушення.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь