НовиниЗ прифронтового Приморського евакуювали дві багатодітні родини

З прифронтового Приморського евакуювали дві багатодітні родини

-

З прифронтового Приморського евакуювали дві багатодітні родини

Поліцейські евакуювали дві багатодітні родини з села Приморське, яке знаходиться за 10 кілометрів від лінії зіткнення та майже щодня потерпає від російських обстрілів.

У пресслужбі Головного управління Національної поліції в Запорізькій області розповіли, що сім’ї рідних сестер Надії та Тетяни через постійні обстріли фактично жили в підвалах.

«Нерви не витримують… Що вже казати про дітей… Діти бояться, плачуть, світу білого не бачать та майже не виходять з хати», — поділилися жінки.

Протягом останніх шести місяців представники правоохоронних органів вмовляли жінок виїхати, але ті відмовлялися. Та коли російський снаряд прилетів у сусідню хату, де одна з родин ховалася у льосі, вони наважилися евакуюватися та звернулись по допомогу до поліції. Наразі обидві родини перебувають у Запоріжжі.

Правоохоронці звертаються до мешканців прифронтових населених пунктів Запорізької області з проханням не наражати себе на небезпеку і якомога швидше евакуюватися. За детальною інформацією звертайтеся за номерами:

  • для жителів Пологівського району – 050-272-72-76;
  • для жителів Василівського району – 097-826-20-02.

Олександра Ган

Коментарі

Варте уваги ПОВ'ЯЗАНІ
Рекомендовано Вам