НовиниЗапоріжців просять утриматися від відвідування церков на Великдень

Запоріжців просять утриматися від відвідування церков на Великдень

-

Запоріжців просять утриматися від відвідування церков на Великдень

Під час святкування Великодня правоохоронці посилять заходи безпеки, щоб запобігти провокаціям з боку Росії. Про це повідомили у пресслужбі Національної поліції в Запорізькій області.

Поліцейські звернулися до мешканців Запоріжжя та області з проханням не відвідувати місця скупчення та не ігнорувати сигнали повітряної тривоги в період релігійних свят.

Цього року ніяких додаткових обмежень, зокрема і подовженої комендантської години, вводити не планують. Натомість у місцях, де будуть проходити богослужіння і збиратимуться віряни, чергуватимуть наряди поліції.

Керуючий Запорізькою єпархією ПЦУ єпископ Фотій також закликав запоріжців утриматися від походу до церкви на Великдень і поминальні дні.

«Війна накладає на нас велику відповідальність та деякі обмеження, хоча ніхто і не зможе обмежити нашу духовність чи радість від свята Воскресіння Господнього», — зазначив Фотій.

Він запропонував вірянам долучитись до богослужінь онлайн, щоб не наражати себе на небезпеку. Варто зауважити, що російські війська часто гатять по місцям масового скупчення людей, особливо під час свят.

Довідка. Цього року християни східного обряду (греко-католики й православні) святкують Великдень 5 травня.

Коментарі

Варте уваги ПОВ'ЯЗАНІ
Рекомендовано Вам