НовиниЗапорізька міська рада виділить 50 мільйонів гривень на дрони...

Запорізька міська рада виділить 50 мільйонів гривень на дрони для ЗСУ

-

Запорізька міська рада виділить 50 мільйонів гривень на дрони для ЗСУ

На позачерговій сесій Запорізької міської ради, яка відбулася в понеділок, 20 травня, депутати розглянули 200 питань і ухвалили низку важливих рішень, одне з яких виділення 50 млн гривень на FPV-дрони для військових.

«За дві години розглянули понад 200 важливих для міста питань. Зрушили з місця навіть ті проєкти рішень, що давно мали бути прийняті. 50 мільйонів на дрони військовим нарешті через пів року бюрократії. Вже за декілька тижнів вони будуть на фронті»,написала у своєму Telegram-каналі т. в. о. міського голови Запоріжжя Регіна Харченко.

Згодом на сайті міськради уточнили, що ці 50 мільйонів, виділені у межах програми «Повітряна армія Запоріжжя на 2024 рік» для підвищення обороноздатності міста та області, будуть передані Запорізькій облдержадміністрації.

Також, за словами Регіни Харченко, невдовзі у Запоріжжі створять Координаційну раду з питань утвердження української національної та громадянської ідентичності. У гімназії №99 завдяки співпраці з литовськими партнерами зʼявиться якісна підземна школа, а по вулиці Фанатській розпочнеться будівництво нового Молодіжного центру та бібліотеки.

Коментарі

Варте уваги ПОВ'ЯЗАНІ
Рекомендовано Вам