НовиниЗаступника голови Запорізької облради, його помічника і депутата викрили...

Заступника голови Запорізької облради, його помічника і депутата викрили на хабарництві

-

Заступника голови Запорізької облради, його помічника і депутата викрили на хабарництві

Служба безпеки спільно з НАБУ ліквідувала масштабну корупційну схему, до якої причетне керівництво Запорізької обласної ради. На передачі хабаря викрито заступника голови облради, його помічника і місцевого депутата.

За даними слідства, посадовці намагалися підкупити директора обласного медичного закладу. За це очільник медустанови мав сприяти перемозі наперед визначених компаній у медичних закупівлях, а також вчиненню фінансових операцій вказаним медичним закладом в інтересах банківських установ.

Правоохоронці викрили всіх трьох посадовців облради «на гарячому» одразу після передачі хабаря. Наразі тривають обшуки за місцями роботи і проживання фігурантів.

У межах кримінального провадження, розпочатого за ч. 4 ст. 369 Кримінального кодексу України (пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі), вирішується питання щодо повідомлення чиновникам про підозру.

Триває розслідування для встановлення всіх обставин злочину. Зловмисникам загрожує до 10 років тюрми з конфіскацією майна.

Коментарі

Варте уваги ПОВ'ЯЗАНІ
Рекомендовано Вам