НовиниЗеленський отримав почесне звання «Людина року» за версією польського...

Зеленський отримав почесне звання «Людина року» за версією польського ЗМІ

-

Зеленський отримав почесне звання «Людина року» за версією польського ЗМІ

Президент України Володимир Зеленський разом з Держсекретарем США Ентоні Блінкеном отримали почесні звання «Людина року» за версією популярного польського тижневика Wprost.

Цього разу нагорода дісталася людям, які найбільше вплинули на економічну, соціальну та політичну реальність, пише видання.

«За боротьбу від імені цивілізованого світу за вільну Європу. За велику віру, коли в інших її не було. За стійкість, коли пророкували поразку. За надію, коли усі сумнівалися. І перш за все – за перемогу України, яка просто має прийти», — було сказано перед нагородженням Президента України.

Нагороду від імені Зеленського отримав радник-посланник посольства України в Польщі Олег Куць.

А от Ентоні Блінкена нагородили за те, що американська дипломатія уникнула спокуси зберегти чинний статус кво у відносинах з агресором.

Окрім українського та американського політиків премію «Людина року» отримав міністр оборони Польщі Маріуш Блащак за старання у посиленні обороноздатності країни, в результаті чого Польща потрапила до 20-ки найбільших військових потуг світу за версією престижного рейтингу Global Firepower.

Коментарі

Варте уваги ПОВ'ЯЗАНІ
Рекомендовано Вам