НовиниАбсолютна більшість українців виступають проти виборів під час війни,...

Абсолютна більшість українців виступають проти виборів під час війни, — КМІС

-

Абсолютна більшість українців виступають проти виборів під час війни, — КМІС

81% українців категорично проти проведення будь-яких виборів – парламентських або президентських – під час війни та вважають, що вони мають відбутися після її завершення. Такий висновок зробили експерти Київського міжнародного інституту соціології, спираючись на результати проведеного опитування.

Водночас 16% населення України підтримує проведення виборів у 2024 році, незважаючи на війну, а 3% респондентів так і не змогли визначитися з відповіддю.

Також українців опитали щодо можливості запровадження голосування через інтернет. 65% опитаних зазначили, що негативно ставляться до дистанційного голосування та переживають за ризики фальсифікації голосів. Позитивно до такої ідеї віднеслося 29% респондентів.

Довідка. Опитування про ставлення українців до проведення виборів під час війни Київський міжнародний інститут соціології проводив у період з 30 вересня по 13 жовтня 2023 року. Для цього було використано метод телефонних інтерв’ю.

Номери мобільних обиралися випадковим чином. Загалом соціологи опитали 2007 респондентів з усіх регіонів України (крім Криму). Опитування проводилося з дорослими громадянами віком від 18 років, які на момент розмови проживали на території України. Із зрозумілих причин до вибірки не потрапили мешканці тимчасово окупованих територій, а також опитування не проводилося серед громадян, які наразі знаходяться за кордоном.

Коментарі

Варте уваги ПОВ'ЯЗАНІ
Рекомендовано Вам