НовиниЧому «пункти незламності» у Запорізькій області не працюють: пояснення...

Чому «пункти незламності» у Запорізькій області не працюють: пояснення ЗОВА

-

Чому «пункти незламності» у Запорізькій області не працюють: пояснення ЗОВА

Українська енергосистема переживає, мабуть, найважчі часи за всю історію свого існування. Практично щодня обленерго вводять графіки погодинних відключень, зокрема на території Запоріжжя. Незважаючи на це, «пункти незламності» у місті не працюють.

За словами очільника Запорізької обласної військової адміністрації Івана Федорова, наразі «пункти незламності» не працюють, бо в них немає потреби.

«Наразі вони в режимі “очікування”. Пункти незламності запрацюють, як тільки виникне потреба: протягом 4 годин не буде світла в якійсь конкретній адміністративній одиниці чи у випадку блекауту. Сьогодні ми не чуємо запитів від мешканців, що вони потрібні. Але всі “пункти незламності” готові», — запевнив очільник області.

Наразі в Запорізькій області функціонують понад 430 «пунктів незламності». Здебільшого вони облаштовані в комунальних закладах міста та при управліннях ДСНС. Там є все необхідне: генератори, вода, медикаменти, мобільний звʼязок, інтернет, живлення для мобільних пристроїв, куточки відпочинку, кімнати матері та дитини.

Отримати додаткову інформацію про місце розташування найближчого пункту можна за телефонами:

  • 15-80 (Запорізький міський контакт-центр);
  • 0-800-503-508 (Запорізький обласний контактний центр ЗОДА).
Коментарі

Варте уваги ПОВ'ЯЗАНІ
Рекомендовано Вам