НовиниБританський актор Орландо Блум приїхав в Україну, щоб підтримати...

Британський актор Орландо Блум приїхав в Україну, щоб підтримати дівчинку з Ірпеня

-

Британський актор Орландо Блум приїхав в Україну, щоб підтримати дівчинку з Ірпеня

Британський актор та посол доброї волі UNICEF Орландо Блум приїхав в Україну, щоб підтримати восьмирічну Мілану з Ірпеня. Під час боїв у Київській області дівчинка була змушена разом із батьками тікати з рідного міста. Про це розповіли в міжнародної організації.

«Дівчинка зазнала травми, яка призвела до часткової втрати зору. Попри всі труднощі, вона залишається сильною та вірить у краще», — йдеться в повідомленні.

Орландо Блум познайомився з Міланою та її сестрою Алісою під час свого попереднього візиту в Україну. Тоді актора неабияк вразила стійкість та незламність українських дітей.

«Я вже двічі бував в Україні як посол доброї волі UNICEF. Щоразу я був вражений стійкістю дітей та їхніх родин перед викликами війни. Під час останньої поїздки я зустрів Мілану та її сестру Алісу. У восьмирічному віці через сильні обстріли її рідного міста Ірпеня Мілана разом із сімєю була змушена тікати. Травма, яку вона отримала, призвела до часткової втрати зору. Але незважаючи на цей кошмар, вона якось зуміла й надалі проживати миті, властиві дитинству», — поділився враженнями Блум.

Він розповів, що зараз Мілана відвідує заняття з арттерапії, організовані UNICEF на київському вокзалі, які допомагають пережити травматичні спогади та розкрити творчі здібності дитини.

Додамо, що актор Орландо Блум вже тривалий час виконує обов’язки посла доброї волі від UNICEF. Цього разу він приїхав до України з гуманітарним візитом.

Коментарі

Варте уваги ПОВ'ЯЗАНІ
Рекомендовано Вам