ГоловнаДепутат, до якого завжди можна звернутись

Депутат, до якого завжди можна звернутись

-

Депутат, до якого завжди можна звернутись

Напевно, Михайло Прасол один з тих депутатів міськради, який найбільше проводить депутатських прийомів громадян. Щотижня в нього по два прийоми: у понеділок і п’ятницю. Також характерно, що до його депутатської приймальні звертаються люди не тільки з Вознесенівського району Запорiжжя, а й з усiх районів міста. I вiн ніколи не ділить людей за територіальним чи якимось iншим принципом, допомагаючи всім без винятку.

– Завжди є різні питання, з якими звертаються жителі району, – розповідає Михйало Прасол, – відмостки, дахи, програма співфінансування. Звичайно, ми все це робимо. Також є і окремі питання, наприклад, аварійні, які потрібно вирішити швидко. Запоріжці знають, що до мене завжди можна звернутися. Мій номер телефону багатьом з округу відомий. Люди телефонують мені особисто, і я з радістю допомагаю, навіть у вихідні дні чи вночі. Як того потребує ситуація.

Також багато звертаються запорiжцi з ОСББ міста. В спільній співпраці з ОСББ Вознесенівського району на початку моєї каденції і були визначенi найголовнішi питання, якi треба вирішувати. З урахуванням цього, найбільше грошей з депутатського фонду я вкладаю на окрузi в заміну старих вікон на енергоощадні у під’їздах будинків.

Чому? Тому, що енергоносії продовжують дорожчати. І газ, і електроенергія. Відповідно, зростає і вартість опалення для всього будинку. Тому як депутат міськради я вважаю заміну вікон першим обов’язковим етапом. А ось другим етапом хотілося б здійснити утеплення всього будинку і обладнати індивідуальні теплові пункти.
Всього на потреби ОСББ зі свого депутатського фонду Михайло Прасол виділив понад 1 млн грн. Поряд із заміною старих вікон в під’їздах на енергозберігаючі склопакети, це озеленення, кронування дерев, ремонт покрівлі, відмосток і цоколя, ремонт і заміна різних інженерних комунікацій і трубопроводів.
Додатково ним залучені депутатські кошти у розмірі 1 млн 220 тис. грн для благоустрою Вознесенiвського району. Це інфраструктурні поліпшення та ремонти, завдяки яким життя в районі стало більш комфортним і надійним, а його жителі на практиці переконалися, що реальна депутатська робота легко вимірюється в цифрах: метрах відремонтованих труб, десятках висаджених дерев, тисячах залучених гривень.
– Своєю роботою я хочу підвищити рівень довіри людей до влади, довести, що депутату, якого ти обрав, можна довіряти, – каже Михайло Прасол. – Я виріс і все життя живу у Вознесенівському районі міста. Як депутат Запорізької міської ради активно допомагаю якісно вирішувати проблеми мешканців.

Я ваш депутат, якому завжди можна зателефонувати і звернутись, прийти на зустріч, особисто поспілкуватись та потиснути руку. Я ваш сусід, який живе поряд у Запоріжжі і точно знає, що і як треба змінювати, та як разом продовжувати будувати Запоріжжя.

Коментарі

Варте уваги ПОВ'ЯЗАНІ
Рекомендовано Вам