Дистанційний суд

0

  У працівників Жовтневого районного суду м. Запоріжжя лабораторно підтвердили випадки захворювання на гостру респіраторну хворобу COVID-19, спричинену коронавірусом SARS-CoV.

     З метою запобігання розповсюдженню особливо небезпечного вірусного захворювання Жовтневий районний суд м. Запоріжжя припиняє:

  •     прийом документів від громадян, представників юридичних осіб, адвокатів, правоохоронних органів та інших осіб;
  •     особисту видачу працівниками апарату суду процесуальних документів, здійснюючи їх направлення в дистанційному режимі, шляхом надсилання скан копії на електронну адресу, зазначену у відповідній заяві.

У суді рекомендують громадянам та іншим особам:

  • усі необхідні документи (позовні заяви, заяви, скарги, відзиви, пояснення, клопотання тощо) надавати суду в електронному вигляді на електронну адресу суду (inbox@gt.zp.court.gov.ua), поштою (69063, місто Запоріжжя, вулиця Олександрівська, будинок № 6) або до спеціальної скриньки, розташованій на першому поверсі приміщення суду;
  • прибувати до приміщення суду із спеціальними засобами захисту (медичними масками, медичними рукавичками тощо);
  • не відвідувати судові засідання, якщо не є учасником судових засідань;
  • подати до суду заяви про розгляд справ у їхній відсутності за наявними в справі матеріалами;
  • утриматися від відвідування приміщення суду, особливо за наявності захворювання.

    Також громадян повідомляють про можливі затримки в реєстрації позовних заяв, заяв, скарг, тощо, поданих відповідно до цивільного та адміністративного судочинства, оскільки працівники канцелярії, які здійснюють реєстрацію вказаних заяв перебувають на лікарняному.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь