Бозоплатна правова допомога: З чим допоможуть?

0

В Україні вже давно існує центр безоплатної правової допомоги, проте люди досі з недовірою ставляться до них. Попри це, багато людей, що звернулися змогли отримати висококваліфіковану допомогу.

Питань з якими можуть звернутися громадяни дуже багато, одна з категорій пов’язана з землею. Найчастіше клієнти звертаються до центру з питаннями приватизації земельних ділянок, оформлення на них документів. Ще одним з варіантів пов’язаним з землею є документи на аренду землі, їх теж слід правильно оформити, щоб право дійсно було зареєстровано.

Головне пам’ятати, що центри надають два види правової допомоги – первинну та вторинну. До первинної належить надання правової інформації, консультації та роз’яснення з правових питань. Допомога у складанні заяв, скарг та інших документів правового характеру (крім процесуального характеру). Допомога з земельними питаннями теж належить до гарантованої безоплатної допомоги.

До вторинної правової допомоги належить допомога адвокатів у судах, інших органах влади. Безоплатно вторинну правову допомогу може отримати лише певні категорії людей. До пільгових категорій, які можуть отримати послуги адвоката за рахунок держави відносять: малозабезпечених осіб, людей з інвалідністю, ветеранів війни, внутрішньо переміщених осіб, дітей, постраждалих від домашнього насильства, засуджені особи, викривачі корупції, біженці та особи без громадянства.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь