НовиниДніпроГЕС перебуває у критичному стані — Федоров

ДніпроГЕС перебуває у критичному стані — Федоров

-

ДніпроГЕС перебуває у критичному стані — Федоров

Через російський масований обстріл в ніч проти 1 червня Дніпровська гідроелектростанція, розташована у Запоріжжі, нині перебуває в критичному стані. Таку заяву зробив очільник Запорізької обласної військової адміністрації Іван Федоров в етері марафону «Єдині новини».

За словами керівника ЗОВА, відновити трафік через ДніпроГЕС сподівалися за «лічені години», однак цього не вдалося зробити.

«Зараз ДніпроГЕС перебуває у критичному стані, не йдеться навіть про вироблення електроенергії. Наразі перекритий повністю рух з лівого берега на правий. Для обїзду використовуються два мости, на яких налагоджена логістика в обидва боки», — заявив  посадовець.

Влада планує проводити консультації з інженерами, проєктувальниками та іншими фахівцями, щоб після відкриття рух був безпечним. Федоров сподівається, що найближчими днями в ОВА зможуть дати відповідь мешканцям щодо відновлення логістики через ДніпроГЕС.

Довідка. У ніч проти 1 червня російські військові завдали ударів по енергооб’єктах у Запорізькій, Дніпропетровській, Донецькій, Кіровоградській та Івано-Франківській областях. Зокрема, окупанти поцілили по двох гідроелектростанціях. З березня це вже шоста масована атака на українську енергосистему.

Коментарі

Варте уваги ПОВ'ЯЗАНІ
Рекомендовано Вам